29. aukció
Zórád Géza (1896-1959) Flamand kisváros
46

Zórád Géza (1896-1959)

Flamand kisváros

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Zórád Géza
Kikiáltási ár: 150 000 Ft