18. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Flissch látképe
228

Flissch látképe

Akvarell, papír, 30,5x46,5
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Flissch
Kikiáltási ár: 220 000 Ft