46. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Flórián tér, 1910
140

Fényes Adolf (1867-1945)

Flórián tér, 1910

Olaj, vászon, 54x69,5 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•Grünwald Paula tulajdona (1927)

KIÁLLÍTVA:
•Fényes Adolf újabb képei és újabb rajzai. Ernst Múzeum, Budapest, 1912. katalógus: 33. (A kőszent címmel)
•A Szinyei Merse Pál Társaság művésztagjainak másod