10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Baranyai Levente (1966) Florida, 2000
21

Baranyai Levente (1966)

Florida, 2000

Olaj, vászon, 100,5 x 120 cm
Jelezve vakrámán: Baranyai Florida
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft