59. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Fodrozódó víz
160

Poll Hugó (1867-1931)

Fodrozódó víz

Pasztell, vászon, 45,5x60 cm
Jelezve balra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Kiállítva :

¦ Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1913-1914.