21. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Fodrozódó Zazar, 1937
119

Ferenczy Valér (1885-1954)

Fodrozódó Zazar, 1937

Olaj, vászon, 73x100 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér 1937
Kikiáltási ár: 650 000 Ft