Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Fogadó előtt, 1905 k.
3

Kádár Béla (1877-1956)

Fogadó előtt, 1905 k.

Olaj, karton, 72,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla