7. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Fogadó előtt
57

Kádár Béla (1877-1956)

Fogadó előtt

Olaj, karton, 73x100 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 850 000 Ft