13. aukció
László Fülöp (1869-1937) Fohászkodó, 1890
127

László Fülöp (1869-1937)

Fohászkodó, 1890

Olaj, vászon, 62x34 cm
Jelezve balra fent: Laub 90
Kikiáltási ár: 400 000 Ft