56. aukció (2017 október)
Steinacker Károly (1800-1873) Főkötős hölgy enteriőrben, 1832
170

Steinacker Károly (1800-1873)

Főkötős hölgy enteriőrben, 1832

Olaj, vászon, 41,5x33
Jelezve balra lent: Steinacker pinxit 832.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft