6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Rafael Viktor (1900-1981) Fókusz, 1972
19

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Fókusz, 1972

Olaj, farost, 50 x 70 cm
Jelezve középen lent: Ráfael Gy 972, Hátoldalon autográf felirat: Ráfael Győző Viktor (Fókusz 1972)
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft