20. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Foltok ritmusa
122

Barcsay Jenő (1900-1988)

Foltok ritmusa

Olaj, fa, 16,7x19,7 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 700 000 Ft

Kiállítva: Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger – Stimmungsimpressionismus, Judendstil, Moderne. Historischen Museums der Stadt Wien, Bécs, 2002. október 24 – március 2., katalógus: 7.2.5.