10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Koncz Béla (1925-2002) Folyamatábra I.
140

Koncz Béla (1925-2002)

Folyamatábra I.

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Koncz
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft