63. aukció
ifj.Ficzek Ferenc 1975 Folyatás 2 m2-en, 2017
33

ifj.Ficzek Ferenc (1975)

Folyatás 2 m2-en, 2017

Akril, vászon, fa, 200x200 cm
Jelezve hátoldalon: Folyatás kettő m2-en
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Színerő VIII.: Konstrukció – Szín – Dinamizmus. m21 Galéria, Zsolnay Negyed, Pécs, 2017. június 27. – július 7., katalógus nélkül