13. aukció
Erdélyi Béla (1891-1955) Folyókanyarulat
203

Erdélyi Béla (1891-1955)

Folyókanyarulat

Olaj, vászon, 119,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Erdélyi
Kikiáltási ár: 550 000 Ft