54. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Folyópart, 1930
50

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Folyópart, 1930

Olaj, vászon, 100x149,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits K. 1930
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft