32. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Folyópart
115

Folyópart

Olaj, vászon, 21x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon: hagyatéki bélyegző, leltározta Pálmai József
Kikiáltási ár: 650 000 Ft