12. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Folyópart a Tátrában
146

Brodszky Sándor (1819-1901)

Folyópart a Tátrában

Olaj, vászon, 23x29 cm
Jelezve balra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft