27. aukció
Dewis, Louis (1872-1946) Folyópart házakkal
113

Dewis, Louis (1872-1946)

Folyópart házakkal

Olaj, vászon, papírlemezen, 28,5x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Louis Dewis
Kikiáltási ár: 300 000 Ft