14. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Folyópart
15

Fényes Adolf (1867-1945)

Folyópart

Olaj, fa, 11,5x16,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

25

Fényes Adolf (1867-1945)

Vár a dombon

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
158

Fényes Adolf (1867-1945)

Falusi utca alakokkal

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft