1. aukció
Joachim Ferenc (Csejtei) (1882-1964) Folyóparti alkony
134

Joachim Ferenc (Csejtei) (1882-1964)

Folyóparti alkony

Olaj, vászon, 52x66
Jelezve jobbra lent: Cs. Joachim Ferenc
Kikiáltási ár: 80 000 Ft