10. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Folyóparti alkonyat
64

Folyóparti alkonyat

Olaj, vászon, 74x100 cm
Jelezve balra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft