46. aukció
Scheiber Hugó tájkép, expresszionizmus
40

Scheiber Hugó (1873-1950)

Folyóparti fák, 1920

Olaj, papírlemez, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 1920
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Kieselbach Galéria 8. árverés, 207. tétel