47. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Folyóparti fák
166

Folyóparti fák

Olaj, vászon, 80,5x101 cm
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•A 121 legszebb Mednyánszky festmény. Virág Judit Galéria, Budapest, 2011. október-november, 223. oldal