5. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Folyóparti fűzek
19

Berény Róbert (1887-1953)

Folyóparti fűzek

Olaj, vászon, 59x72 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 420 000 Ft