1. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Folyóparti halászok
38

Telepy Károly (1828-1906)

Folyóparti halászok

Olaj, vászon, 45x93 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

37

Telepy Károly (1828-1906)

Havas hegycsúcsok

Kikiáltási ár: 700 000 Ft