16. aukció
Olejnik Janka (1887-1954) Folyóparti ház, 1928
21

Olejnik Janka (1887-1954)

Folyóparti ház, 1928

Olaj, vászon, 58,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Olejnik J. BM 1928
Kikiáltási ár: 280 000 Ft