17. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Folyóparti részlet
192

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Folyóparti részlet

Olaj, vászon kartonon, 20x24 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 240 000 Ft