5. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Folyóparti sétány híddal
96

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Folyóparti sétány híddal

Olaj, vászon, 59x72 cm
Jelezve jobbra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

83

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Fürdés után

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
171

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Kikötői jelenet

Kikiáltási ár: 260 000 Ft