18. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Folyóparti táj
38

Folyóparti táj

Olaj, vászon, 31,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

46

Vízparti fák

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
116

Téli erdőrészlet

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
228

Flissch látképe

Kikiáltási ár: 220 000 Ft