44. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Folyóparti táj
88

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Folyóparti táj

Olaj, papírlemez, 33,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Lampérth József
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 30 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 30. árverés, 215. tétel