50. Jubileumi Aukció
Erdélyi Béla (1891-1955) Folyóparti táj
202

Erdélyi Béla (1891-1955)

Folyóparti táj

Olaj, vászon, 92x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Erdélyi
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft