68. Aukció
Tornyai János (1869-1936) Folyóparti táj, hátoldalon: Nyári verőfény
184

Tornyai János (1869-1936)

Folyóparti táj, hátoldalon: Nyári verőfény

Olaj, fa, 50 x 40 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Jelezve hátoldalon: Tornyai
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft