Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Folyóparti városkép, 1921 körül
41

Kádár Béla (1877-1956)

Folyóparti városkép, 1921 körül

Olaj, karton, 53,5x72 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla