75. tavaszi aukció
Paál Albert, tájkép
100

Paál Albert (1895-1968)

Folyóparton, 1909

Olaj, papírlemez, 32,5 x 40,5 cm
Jelezve balra lent: Paál 909
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft