9. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Folyóparton
96

Rátz Péter (1879-1945)

Folyóparton

Olaj, vászon, 67,5x81 cm
Jelezve balra lent: T. Rátz P.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft