21. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Folyóparton
236

K. Spányi Béla (1852-1914)

Folyóparton

Olaj, fa, 49,5x59 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

BÁV 47. aukció, 283. tétel