51. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Folyóparton
211

Tibor Ernő (1885-1945)

Folyóparton

Olaj, vászon, 65x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 750 000 Ft