69. Tavaszi Aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Folyóparton
111

Kernstok Károly (1873-1940)

Folyóparton

Olaj, vászon, 65,5 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly (kétszer)
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft