37. aukció
Thorma János (1870-1937) Folyóparton álló nő, 1929
91

Thorma János (1870-1937)

Folyóparton álló nő, 1929

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma János, Hátoldalon: N717 / 1929 Festette: Thorma János
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft