2. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Folyóparton
14

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Folyóparton

Olaj, karton, 37x60 cm
Jelezve balra lent: Istókovits K.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft