A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fonó cigánylány, 1907
62

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fonó cigánylány, 1907

Olaj, vászon, 110x52 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi-Grünwald