11. aukció
Paczka Ferenc (1856-1925) Fonó menyecske
136

Paczka Ferenc (1856-1925)

Fonó menyecske

Olaj, vászon, 91,5x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paczka Ferenc
Kikiáltási ár: 400 000 Ft