69. Tavaszi Aukció
Paál László barbizoni iskola tájkép
163

Paál László (1846-1879)

Fontainebleau-i erdőrészlet sziklákkal, 1876 körül

Olaj, vászon, 73 x 92 cm
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft