47. aukció
Egry József (1883-1951) Fonyódi hegyek nyári fényben, 1937
29

Egry József (1883-1951)

Fonyódi hegyek nyári fényben, 1937

Olaj, vászon, 87x60 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony 937
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 375.
•In.: Láncz Sándor: Egry József, Képzőművészeti Alap, Budapest, 1980.
PROVENIENCIA:
•korábban Fellegi István tulajdonában (1971)
•majd Vasilescu János gyűjteményében (1980)
KIÁLLÍTVA:
•Egry J