6. aukció
Merész Müller Gyula (1888-?) Forgalom a Szajnán, 1910
13

Merész Müller Gyula (1888-?)

Forgalom a Szajnán, 1910

Olaj, vászon, 45,5x55,5 cm
Jelezve jobbra fent: Merész Müller Gyula Páris 910
Kikiáltási ár: 220 000 Ft