Sas Miklós: Tér-szerkezet viszonylatok
Sas Miklós kortárs kiállítás
59

Sas Miklós (1976)

Forgás szimmetria moduláció (Forgás szimmetrikus metamorfózis), 2022

Akril, vászon, 3 x 100 x 100 cm
Jelezve balra lent: Sas Miklós
Jelezve jobbra lent: 2022
Jelezve hátoldalon: Sas Miklós 2022 Forgás szimmetria moduláció (Forgás szimmetrikus metamorfózis)

Eladási ár: 2 850 000 Ft