46. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Forgatag a nagyvárosban
118

Berkes Antal (1874-1938)

Forgatag a nagyvárosban

Olaj, papírlemez, 74x102,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. Bp.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft