6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Fajó János (1937-2018) Formák, 2006
60

Fajó János (1937-2018)

Formák, 2006

Olaj, vászon, 100,5 x 100,5 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó János Formák 2006
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft