8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Haász István (1946-) Formák a térben, 1993
115

Haász István (1946-)

Formák a térben, 1993

Olaj, merített papír, 25 x 20 cm
Jelezve jobbra lent: Haász' 93
Jelezve hátoldalon: Vincze Lászlónak szeretettel a sok szép papírért és az ő művészi munkájáért. Szentendre 1996. május 24 Haász István
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft